Często zadawane pytania

Wypożyczalnia

Jakie rodzaje namiotów i hal namiotowych oferujecie?

Oferujemy szeroki zakres namiotów i hal namiotowych, w swojej ofercie posiadamy namioty ekspresowe które są stosunkowo małe ale szybko się rozkładają oraz, hale namiotowe zarówno do małych jak i dużych wydarzeń. a także specjalistyczne hale namiotowe na potrzeby produkcyjno-magazynowe. Nasze namioty są dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach, aby dopasować się do specyfiki każdego wydarzenia.

Tak, oferujemy usługi wynajmu, wynajmu z dostawą oraz wynajmu z dostawą i montażem. Nasi doświadczeni technicy zapewniają szybki i bezpieczny montaż, zgodnie z najwyższymi wewnętrznymi standardami bezpieczeństwa.

Tak, oprócz usług wynajmu, oferujemy także sprzedaż hal namiotowych których jesteśmy producentem. Oferujemy różnorodne opcje, które można dostosować do indywidualnych potrzeb, w tym możliwość stworzenia niestandardowych projektów dostosowane do Państwa wymogów.

Nasze namioty i hale są zaprojektowane z myślą o wytrzymałości na różne warunki atmosferyczne. Wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, takie jak PVC, stal konstrukcyjną oraz wysokiej jakości stopy aluminium, które zapewniają odporność na deszcz, śnieg, wiatr i inne warunki pogodowe.

Tak, oferujemy dostawę i montaż sprzętu na terenie całego kraju oraz Państw ościennych takich jak Czechy, Niemcy, Słowacja, Węgry, Austria. Koszty dostawy zależą od odległości i wielkości zamówienia. Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Tak, oferujemy wsparcie techniczne w trakcie wydarzeń. Nasz zespół może być obecny na miejscu, aby zapewnić sprawne funkcjonowanie sprzętu i szybko reagować na wszelkie potrzeby lub problemy.
Akceptujemy różne formy płatności, w tym przelewy bankowe i płatności gotówkowe. Szczegółowe informacje dotyczące płatności kaucji i ewentualnych zaliczek znajdziesz w naszych warunkach wynajmu.

Nasza firma posiada ubezpieczenie obejmujące nasz sprzęt. Jednakże, ważne jest, aby zrozumieć, że w momencie wynajmu sprzęt przechodzi na odpowiedzialność wynajmującego. Oznacza to, że nasze ubezpieczenie przestaje obowiązywać na czas wynajmu, i zalecamy naszym klientom, aby w tym okresie ubezpieczyli wynajmowany sprzęt we własnym zakresie. To zapewni dodatkowe bezpieczeństwo i ochronę na wypadek jakichkolwiek nieprzewidzianych sytuacji, takich jak uszkodzenia czy straty. Zawsze doradzamy klientom, aby przed rozpoczęciem wynajmu upewnili się, że posiadają odpowiednie ubezpieczenie, które odpowiada na ich indywidualne potrzeby i wymogi.

Absolutnie, zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami, które prezentujemy na naszej stronie internetowej. Dodatkowo, dla klientów zainteresowanych naszymi usługami, oferujemy możliwość obejrzenia aktualnie realizowanych projektów, o ile otrzymamy na to zgodę od naszego klienta. Jest to doskonała okazja, aby na własne oczy zobaczyć jakość i zakres naszego sprzętu, a także sposobność do omówienia szczegółów i wymagań dotyczących Twojego wydarzenia bezpośrednio z naszym zespołem. Zapraszamy do kontaktu, aby umówić się na takie spotkanie.

Sklep

Jakie są terminy realizacji zamówień na produkcję hali namiotowej?

Termin realizacji zamówienia zależy od wielkości i specyfikacji projektu. Zwykle proces ten zajmuje od 1 do 8 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dokładniejszych informacji dotyczących Twojego projektu.

Tak, większość produktów dla których jesteśmy producentem oferujemy możliwość zamówienia produktów na wymiar, aby idealnie pasowały do Twoich specyficznych potrzeb.

Tak, wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i satysfakcję z zakupów.

Wesela

Czy mogę liczyć na wsparcie techniczne w dniu wesela?

Oczywiście, zapewniamy pełne wsparcie techniczne podczas wesela, aby wszystko przebiegło gładko i bezproblemowo warto jednak zwrócić uwagę podczas zamówienia, że będą Państwo chcieli skorzystać z tego typu usługi.

Tak, mamy w ofercie różne pakiety, które obejmują kompleksowe wyposażenie i obsługę, dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Tak, posiadamy ale tylko dedykowane dekoracje do naszych hall namiotowych, które pomogą stworzyć niezapomnianą atmosferę na Twoim weselu.

Oczywiście, każdy pakiet weselny jest elastyczny i może być dostosowany do indywidualnych preferencji oraz wymagań.

Usługi

Czy świadczycie usługi serwisowe po wykonaniu projektu?

Tak, zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe po realizacji projektu, dbając o utrzymanie wysokiej jakości i funkcjonalności.

Produkujemy różnorodne plandeki, w tym te przeznaczone do zastosowań komercyjnych, przemysłowych i rolniczych. Nasze plandeki są idealne do ochrony ładunków, jako zadaszenia w hallach namiotowych czy jako pokrycia na maszyny i sprzęt.

Tak, oferujemy usługę produkcji plandek na wymiar, dopasowując je do konkretnych wymogów i potrzeb klientów, zarówno pod względem rozmiaru, jak i funkcjonalności.

Tak, specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych na zamówienie, co pozwala nam tworzyć rozwiązania idealnie dopasowane do wymagań każdego projektu.

Czas montażu hali magazynowej zależy od jej wielkości i specyfikacji, ale zawsze staramy się pracować efektywnie i sprawnie, aby jak najszybciej oddać gotowy obiekt do użytku. Większość montaży wykonujemy w ciągu 12godzin

Tak, nasz zespół ma doświadczenie w pracy w różnorodnych warunkach i jest przygotowany, aby dostosować montaż do specyficznych warunków terenowych.

Oferujemy kompleksowe usługi serwisowe, w tym przeglądy, naprawy oraz modernizacje hall magazynowych, aby zapewnić ich długotrwałą funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania.

Tak, rozumiemy jak ważne jest szybkie reagowanie na wszelkie problemy, dlatego oferujemy usługi serwisowe z możliwością szybkiej interwencji, aby minimalizować przestoje w pracy i utrzymać ciągłość działania Twojego biznesu.

Ogólne

Czy oferujecie sprzęt i usługi dostosowane do specjalnych wydarzeń, takich jak wesela czy konferencje?

Tak, dysponujemy szerokim asortymentem sprzętu idealnie dopasowanego do różnych rodzajów wydarzeń, w tym wesel, konferencji, festiwali i innych. Zapewniamy kompleksowe doradztwo i wsparcie w wyborze odpowiedniego sprzętu.

Rozumiemy, że plany mogą ulec zmianie. Nasza polityka anulowania i dokonywania zmian jest elastyczna, ale wymaga powiadomienia z odpowiednim wyprzedzeniem. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszym regulaminie lub możesz skontaktować się z nami bezpośrednio.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Wiemy jak ważne jest znalezienie odpowiedzialnego partnera w organizacji wydarzenia. Z doświadczeniem od 2004 roku wspieramy przeróżne uroczystości dbając o każdy etap ich realizacji. Jesteśmy specjalistami, którzy z zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy – lubimy to, co robimy.

Napisz do nas!

Nasze realizacje

Realizacja bankietu dla Huty Miasteczko Śląskie

Realizacja dla Ikea Katowice

Realizacja gali dla Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowskich Górach

Realizacja Wynajmu Hali Namiotowej dla Politechniki Śląskiej Gliwice

Wypożyczalnia sprzętu plenerowego. 

Sprawny i mobilny sprzęt, akcesoria, infrastruktura, usługi do obsługi Twojego wydarzenia. Nasz asortyment pozwoli Ci zorganizować wyjątkowe śluby, komunie, pikniki, biesiady, stoiska handlowe, komersy, eventy, studniówki, uroczystości rodzinne, chrzciny, zabawy, imprezy firmowe, bale

Baza produktów na imprezy plenerowe. 

Skorzystaj z bogatego asortymentu online w firmie Pacyfik. Razem z tymi produktami zorganizujesz wydarzenie o każdej skali. Parkiety taneczne, hale namiotowe, namioty masztowe, wykładziny dywanowe, kuchnia plenerowa, magazyny mobilne, ogrzewanie i klimatyzacja. 

Najważniejszy dzień w życiu to bezkompromisowa gwarancja oprawy. 

Zespół specjalistów z doświadczeniem w organizacji wydarzeń plenerowych od 2004 roku. Wspólnie zaprojektujemy, zaplanujemy, zorganizujemy wyjątkowe wydarzenie plenerowe z wykorzystaniem naszych urządzeń, produktów i usług.

Wsparcie Twojego wydarzenia to nasz główny cel

Gotowy i sprawnie działający zespół z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży eventowej. Realizujemy zlecenia wszędzie tam, gdzie potrzebujesz niezawodnego wsparcia w organizacji wydarzenia o dowolnej skali.