PacyfikMontaż

Wynajem Sprzętu Plenerowego

Pomożemy zorganizować każde Twoje wydarzenie - to nasza specjalność!

Witamy w “PacyfikMontaż” – naszym specjalistycznym dziale, który zajmuje się profesjonalnym montażem konstrukcji stalowych i aluminiowych oraz montażem poszyć na różnego rodzaju obiektach przemysłowych. Specjalizujemy się w montażu poszyć wykonanych z blachy elewacyjnej, plandeki PVC oraz blachy trapezowej.

Nasza ekipa to eksperci w dziedzinie montażu hall namiotowych i obiektów tymczasowych. Posiadamy bogate doświadczenie oraz niezbędną wiedzę techniczną, aby sprostać każdemu zadaniu – od prostego montażu po skomplikowane projekty i konstrukcje.

Zajmujemy się również kompleksowym serwisem hall namiotowych, co obejmuje przeglądy techniczne, naprawy, demontaż oraz relokację. Nasze usługi obejmują także montaż i wymianę poszyć w halach namiotowych, zawsze z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.

W “PacyfikMontaż” łączymy precyzję, efektywność, szybkość działania i elastyczność, aby zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Niezależnie od wymagań i specyfikacji projektu, jesteśmy gotowi dostarczyć rozwiązania, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do współpracy i poznania pełnej oferty naszych usług montażowych i serwisowych.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Wiemy jak ważne jest znalezienie odpowiedzialnego partnera w organizacji wydarzenia. Z doświadczeniem od 2004 roku wspieramy przeróżne uroczystości dbając o każdy etap ich realizacji. Jesteśmy specjalistami, którzy z zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy – lubimy to, co robimy.

Napisz do nas!

Nasze realizacje

Realizacja bankietu dla Huty Miasteczko Śląskie

Realizacja dla Ikea Katowice

Realizacja gali dla Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowskich Górach

Realizacja Wynajmu Hali Namiotowej dla Politechniki Śląskiej Gliwice

Wypożyczalnia sprzętu plenerowego. 

Sprawny i mobilny sprzęt, akcesoria, infrastruktura, usługi do obsługi Twojego wydarzenia. Nasz asortyment pozwoli Ci zorganizować wyjątkowe śluby, komunie, pikniki, biesiady, stoiska handlowe, komersy, eventy, studniówki, uroczystości rodzinne, chrzciny, zabawy, imprezy firmowe, bale

Baza produktów na imprezy plenerowe. 

Skorzystaj z bogatego asortymentu online w firmie Pacyfik. Razem z tymi produktami zorganizujesz wydarzenie o każdej skali. Parkiety taneczne, hale namiotowe, namioty masztowe, wykładziny dywanowe, kuchnia plenerowa, magazyny mobilne, ogrzewanie i klimatyzacja. 

Najważniejszy dzień w życiu to bezkompromisowa gwarancja oprawy. 

Zespół specjalistów z doświadczeniem w organizacji wydarzeń plenerowych od 2004 roku. Wspólnie zaprojektujemy, zaplanujemy, zorganizujemy wyjątkowe wydarzenie plenerowe z wykorzystaniem naszych urządzeń, produktów i usług.

Wsparcie Twojego wydarzenia to nasz główny cel

Gotowy i sprawnie działający zespół z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży eventowej. Realizujemy zlecenia wszędzie tam, gdzie potrzebujesz niezawodnego wsparcia w organizacji wydarzenia o dowolnej skali.