PacyfikMagazyn

Wynajem Sprzętu Plenerowego

Pomożemy zorganizować każde Twoje wydarzenie - to nasza specjalność!

Zapraszamy do “PacyfikMagazyn” – naszego działu specjalizującego się w kompleksowej obsłudze magazynowej oraz logistycznej. Nasze usługi obejmują nie tylko magazynowanie powierzonego sprzętu i towaru, ale także profesjonalne naprawy, czyszczenie oraz przygotowanie towarów do wysyłki.

W “PacyfikMagazyn” oferujemy wynajem powierzchni magazynowej dostosowanej do różnorodnych potrzeb naszych klientów. Dzięki naszej flocie samochodów ciężarowych i dostawczych jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową usługę – od odbioru towaru ze wskazanego miejsca, przez przechowywanie, aż po wykonanie niezbędnych prac serwisowych i czyszczenie. Na koniec, towar zostaje bezpiecznie dostarczony do miejsca docelowego.

Specjalizujemy się w magazynowaniu szerokiego zakresu towarów, od ustandaryzowanych po gabarytowe, zapewniając ich bezpieczeństwo i ochronę na każdym etapie procesu. Nasz zespół doświadczonych specjalistów dba o to, aby każdy element usługi był wykonany z najwyższą starannością, terminowością i profesjonalizmem.

W “PacyfikMagazyn” stawiamy na elastyczność, niezawodność i indywidualne podejście do każdego klienta, co pozwala nam sprostać najróżniejszym wymaganiom i zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług magazynowych i logistycznych.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Wiemy jak ważne jest znalezienie odpowiedzialnego partnera w organizacji wydarzenia. Z doświadczeniem od 2004 roku wspieramy przeróżne uroczystości dbając o każdy etap ich realizacji. Jesteśmy specjalistami, którzy z zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy – lubimy to, co robimy.

Napisz do nas!

Nasze realizacje

Realizacja bankietu dla Huty Miasteczko Śląskie

Realizacja dla Ikea Katowice

Realizacja gali dla Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowskich Górach

Realizacja Wynajmu Hali Namiotowej dla Politechniki Śląskiej Gliwice

Wypożyczalnia sprzętu plenerowego. 

Sprawny i mobilny sprzęt, akcesoria, infrastruktura, usługi do obsługi Twojego wydarzenia. Nasz asortyment pozwoli Ci zorganizować wyjątkowe śluby, komunie, pikniki, biesiady, stoiska handlowe, komersy, eventy, studniówki, uroczystości rodzinne, chrzciny, zabawy, imprezy firmowe, bale

Baza produktów na imprezy plenerowe. 

Skorzystaj z bogatego asortymentu online w firmie Pacyfik. Razem z tymi produktami zorganizujesz wydarzenie o każdej skali. Parkiety taneczne, hale namiotowe, namioty masztowe, wykładziny dywanowe, kuchnia plenerowa, magazyny mobilne, ogrzewanie i klimatyzacja. 

Najważniejszy dzień w życiu to bezkompromisowa gwarancja oprawy. 

Zespół specjalistów z doświadczeniem w organizacji wydarzeń plenerowych od 2004 roku. Wspólnie zaprojektujemy, zaplanujemy, zorganizujemy wyjątkowe wydarzenie plenerowe z wykorzystaniem naszych urządzeń, produktów i usług.

Wsparcie Twojego wydarzenia to nasz główny cel

Gotowy i sprawnie działający zespół z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży eventowej. Realizujemy zlecenia wszędzie tam, gdzie potrzebujesz niezawodnego wsparcia w organizacji wydarzenia o dowolnej skali.