Usługi

Pacyfik Usługi – Twój Partner w Realizacji Projektów. Od Pomysłu do Realizacji.

W dziale usług firmy Pacyfik, naszym priorytetem jest zapewnienie wszechstronnego wsparcia dla Twojego biznesu. Specjalizujemy się w oferowaniu kompleksowych usług, które obejmują produkcję wysokiej jakości wyrobów z plandek i stali, profesjonalny montaż, efektywną logistykę i magazynowanie. Niezależnie od branży czy skali potrzeb, nasi eksperci są gotowi dostarczyć rozwiązania na miarę, zapewniając niezawodność, efektywność i najwyższą jakość. W Pacyfik Usługi zawsze stawiamy na indywidualne podejście, aby sprostać Twoim unikalnym wymaganiom i pomóc w realizacji Twoich celów biznesowych.

Wybrane produkty z tego działu:

Nazwa produktu

Nazwa produktu

Nazwa produktu

Nazwa produktu

Nazwa produktu

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Wiemy jak ważne jest znalezienie odpowiedzialnego partnera w organizacji wydarzenia. Z doświadczeniem od 2004 roku wspieramy przeróżne uroczystości dbając o każdy etap ich realizacji. Jesteśmy specjalistami, którzy z zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy – lubimy to, co robimy.

Napisz do nas!

Nasze realizacje

Realizacja bankietu dla Huty Miasteczko Śląskie

Realizacja dla Ikea Katowice

Realizacja gali dla Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowskich Górach

Realizacja Wynajmu Hali Namiotowej dla Politechniki Śląskiej Gliwice

Wypożyczalnia sprzętu plenerowego. 

Sprawny i mobilny sprzęt, akcesoria, infrastruktura, usługi do obsługi Twojego wydarzenia. Nasz asortyment pozwoli Ci zorganizować wyjątkowe śluby, komunie, pikniki, biesiady, stoiska handlowe, komersy, eventy, studniówki, uroczystości rodzinne, chrzciny, zabawy, imprezy firmowe, bale

Baza produktów na imprezy plenerowe. 

Skorzystaj z bogatego asortymentu online w firmie Pacyfik. Razem z tymi produktami zorganizujesz wydarzenie o każdej skali. Parkiety taneczne, hale namiotowe, namioty masztowe, wykładziny dywanowe, kuchnia plenerowa, magazyny mobilne, ogrzewanie i klimatyzacja. 

Najważniejszy dzień w życiu to bezkompromisowa gwarancja oprawy. 

Zespół specjalistów z doświadczeniem w organizacji wydarzeń plenerowych od 2004 roku. Wspólnie zaprojektujemy, zaplanujemy, zorganizujemy wyjątkowe wydarzenie plenerowe z wykorzystaniem naszych urządzeń, produktów i usług.

Wsparcie Twojego wydarzenia to nasz główny cel

Gotowy i sprawnie działający zespół z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży eventowej. Realizujemy zlecenia wszędzie tam, gdzie potrzebujesz niezawodnego wsparcia w organizacji wydarzenia o dowolnej skali.